8.SINIF (LGS) GRUPLARIMIZ

11.Sınıf Gruplarımız

23 yıllık deneyimimiz ve alanında uzman öğretmen kadromuz ile 8.sınıfta bulunan öğrencilerimizi başarıya ulaştırabilmek için öğrencilerimize özel hazırlanmış programlarda gelişimlerini birebir takip ediyor, eksik gördüğümüz noktalarda öğrencimizin inisiyatifine bırakılmaksızın eksiklerini gideriyoruz. 

 

LGS (Teog) Grubu Öğrencilerimiz 10 Kişilik Gruplarda,

  • Öğrencilerimizin dönem içinde etüt programları hariç 448 Saat Ders Programları bulunmaktadır.

  • Öğretinceye kadar öğretim felsefemizin bir gereği olmakla birlikte öğrencilerimiz, eksik görünen konularda öğrencinin inisiyatifine bırakılmaksızın etüte alınılar.

  • Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup tüm etütler derse giren uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

  • Dershanemizde eğitim koçluk sistemi mevcuttur. Her öğrenci eğitimin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrenicinin eğitim koçu olabilir)

  • Olağanüstü durumlarda Online Eğitim yapılabilmesi için sınıflarımız akıllı tahtalar ile 1-1 Sınıf ortamında ders işlenmesi için yenilenmiş olup 2021 Öğretim yılı içerisinde belirli günlerde saat 20:00 sonrasında gece dersleri ve soru çözümleri için kullanılması planlanmaktadır.

Bilinmesi Gerekenler​

  • 8.Sınıf Grupları Kurs Programımız Hafta içi 2 Gün – Hafta sonu 2 Gün olarak planlanmış, geri kalan 3 günde ise etüt programları ve denemeler için ayrılmıştır. 

  • Her yıl Temmuz ayından dönem açılana kadar öğrencilerimizi Altyapı dersleri veriyoruz. Pandemi kaynaklı 10.Sınıfta eksik kalan konularda bilgi eksikliklerini kapatıyor, dönem açılışında yaşayacakları adaptasyon sürecini ortadan kaldırıyoruz. Kurumumuz yaz okulu gibi bir hizmet vermemekte olup, yaz okulu şeklinde işlenen altyapı derslerinden sadece öğrencilerimiz yararlanabilecektir.

  • Öğrencilerimiz için derse başlanın ilk aydan sonra her 2 haftada bir işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca katılmış olduğumuz Türkiye geneli deneme sınavları ile ülke genelinde başarı sıralamalarını görebilirler.

  • Dershanemizin eğitim ortamı, öğrencinin motivasyonunu arttırabilmek amacıyla, uzun süreli çalışmaya uygun ve sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

  • Kitle dershaneciliğine eğitimin kalitesi bakımından karşı olan kurumumuzda, öğrenci başarısının ve motivasyonunun üst düzeyde tutulması amacıyla bir öğretim yılı için toplam öğrenci sayısı 150 kişi ile sınırlandırılmış ve herhangi bir öğretim yılında bu sayının üstünde öğrenci kabul edilmemiştir.

LGS Ders Saatleri
İLETİŞİM (2).png

Mesajınız bize ulaştı. Konu hakkında bilgilendirilmek amacıyla aranılacaksınız.