* Mevcut ders saatleri içerisine etüt programı dahil değildir.

LGS (Teog) Grubu Öğrencilerimiz 10 Kişilik Gruplarda,

  • Öğrencilerimizin dönem içinde etüt programları hariç 448 Saat Ders Programları bulunmaktadır.

  • Öğretinceye kadar öğretim felsefemizin bir gereği olmakla birlikte öğrencilerimiz, eksik görünen konularda öğrencinin inisiyatifine bırakılmaksızın etüte alınılar.

  • Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup tüm etütler derse giren uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

  • Dershanemizde eğitim koçluk sistemi mevcuttur. Her öğrenci eğitimin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrenicinin eğitim koçu olabilir)

  • Olağanüstü durumlarda Online Eğitim yapılabilmesi için sınıflarımız akıllı tahtalar ile 1-1 Sınıf ortamında ders işlenmesi için yenilenmiş olup 2021 Öğretim yılı içerisinde belirli günlerde saat 20:00 sonrasında gece dersleri ve soru çözümleri için kullanılması planlanmaktadır.

 

 

 

Ankara'nın En İyi Dershanesi

Özel Rekor Dershanesi, 22 yıllık tecrübemiz ve deneyimli öğretmen kadromuz ile öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz. Dershanemiz Kızılay'da LGS, YKS (TYT-AYT) ve Arasınıflarda siz öğrencilerini başarıya taşımaya devam ediyor.

 

Rekor'a Gelin, Farkı Görün, Rekoru Kırın...

ADRES

Fevzi Çakmak 1 Sokak No:15 Kat:3

Demirtepe-Kızılay / ANKARA

fax

(312) 229 89 43