12.SINIF GRUPLARIMIZ

12.Sınıf Gruplarımız.png

23 yıllık deneyimimiz ve alanında uzman öğretmen kadromuz ile 12.sınıfta bulunan öğrencilerimizi başarıya ulaştırabilmek için öğrencilerimize özel hazırlanmış programlarda gelişimlerini birebir takip ediyor, eksik gördüğümüz noktalarda öğrencimizin inisiyatifine bırakılmaksızın eksiklerini gideriyoruz. 

YKS (TYT-AYT) Grubunda 10 Kişilik Homojen oluşturulmuş gruplarda öğrencilerimizin,

  • Dönem için etüt programları hariç 930 Saat Ders Programları bulunmaktadır.

  • Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup tüm etüt ve ders tekrarları alanından uzun yıllar deneyim sahibi olan akademik geçmişe sahip ders öğretmenleri tarafından verilmektedir.

  • Kurumumuz Öğretinceye kadar öğretim felsefesini benimsemiş bunun sonucunda öğrencilerimiz, eksik görünen konularda inisiyatiflerine bırakılmaksızın etüt programlarına tabi tutulmaktadırlar.

  • Kurumumuzda eğitim koçluğu sistemi uygulanmaktadır. Her öğrencimiz öğretim döneminin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer.  (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrencinin koçluğunu alabilir)

Bilinmesi Gerekenler​

  • Mezun Gruplarımız ve 12.Sınıf Gruplarımız YKS (TYT-AYT) Kurs Programımız Hafta içi 4 Gün – Hafta sonu 1 Gün olarak planlanmış, geri kalan 2 günde ise etüt programları ve denemeler için ayrılmıştır. ( Hafta içi 5 gün çalışılan gruplarımız bulunmaktadır)

  • Kurumumuzun odak noktası öğrenci başarısı üzerine yılların deneyimi ve birikimi ile planlanmış, tüm düzenlemeler bu odak noktası etrafında inşa edilmiştir. Kurumun amacı çok sayıda öğrenci alarak belirli bir grup öğrenciye iyi bölümler kazandırmak değil az sayıda öğrenci ile çalışarak tüm öğrencilerimize iyi üniversitelerin iyi bölümlerini kazandırmaktır.

  • Her yıl Temmuz ayından dönem açılana kadar öğrencilerimizi Altyapı dersleri veriyoruz. Dönem açılışında yaşayacakları adaptasyon sürecini ve aynı zamanda temel konular hakkında olabilecek bilgi eksiklerini ortadan kaldırıyoruz. Kurumumuz yaz okulu gibi bir hizmet vermemekte olup, yaz okulu şeklinde işlenen altyapı derslerinden sadece öğrencilerimiz yararlanabilecektir.

  • Öğrencilerimiz için derse başlanın ilk aydan sonra her hafta işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır. Sınav tarihlerinin yaklaşması ile birlikte yapılan deneme sınavlarının sayısı artmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca katılmış olduğumuz Türkiye geneli deneme sınavları ile ülke genelinde başarı sıralamalarını görebilirler.

YKS_Programları_jpeg.jpg
İLETİŞİM (2).png

Mesajınız bize ulaştı. Konu hakkında bilgilendirilmek amacıyla aranılacaksınız.