11.SINIF GRUPLARIMIZ

11.Sınıf Gruplarımız

Üniversiteye giriş sınavına yönelik hazırlığın 12. sınıfa sığdırılmaya çalışılması doğru bir taktik olmadığı gibi dört yıllık lise müfredatının üstesinden yalnızca 12. sınıfta çalışılarak gelinmesi gerçekçi değildir. Hedefi iyi üniversitelerin iyi bölümlerini kazanmak isteyen öğrencilerin muhakkak 11. Sınıftan itibaren sınava yönelik çalışması gerekmektedir.

 

Dershanemiz, 11.Sınıf öğrencilerimizin hem okul derslerinde başarıyı sağlaması, pandemi kaynaklı görmedikleri konuların işlenmesi ve gelecek yıl girecekleri üniversite sınavında başarılı olmaları için gerekli altyapıyı sağlamalarına yönelik bir program ile öğrencilerini sınava hazırlamaktadır. Unutulmamalıdır ki yüksek gelen bir diploma derecesinden sağlanan puan, sizinle aynı puanı alan bir aday karşısında sizi öne geçirecektir.

YKS (TYT-AYT) Grubunda 10 Kişilik Homojen oluşturulmuş gruplarda öğrencilerimizin,

  • Dönem için etüt programları hariç 930 Saat Ders Programları bulunmaktadır.

  • Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup tüm etüt ve ders tekrarları alanından uzun yıllar deneyim sahibi olan akademik geçmişe sahip ders öğretmenleri tarafından verilmektedir.

  • Kurumumuz Öğretinceye kadar öğretim felsefesini benimsemiş bunun sonucunda öğrencilerimiz, eksik görünen konularda inisiyatiflerine bırakılmaksızın etüt programlarına tabi tutulmaktadırlar.

  • Kurumumuzda eğitim koçluğu sistemi uygulanmaktadır. Her öğrencimiz öğretim döneminin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer.  (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrencinin koçluğunu alabilir)

Bilinmesi Gerekenler​

  • 11.Sınıf Grupları Kurs Programımız Hafta içi 2 Gün – Hafta sonu 2 Gün olarak planlanmış, geri kalan 3 günde ise etüt programları ve denemeler için ayrılmıştır. 

  • Her yıl Temmuz ayından dönem açılana kadar öğrencilerimizi Altyapı dersleri veriyoruz. Pandemi kaynaklı 10.Sınıfta eksik kalan konularda bilgi eksikliklerini kapatıyor, dönem açılışında yaşayacakları adaptasyon sürecini ortadan kaldırıyoruz. Kurumumuz yaz okulu gibi bir hizmet vermemekte olup, yaz okulu şeklinde işlenen altyapı derslerinden sadece öğrencilerimiz yararlanabilecektir.

  • Öğrencilerimiz için derse başlanın ilk aydan sonra her 2 haftada bir işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca katılmış olduğumuz Türkiye geneli deneme sınavları ile ülke genelinde başarı sıralamalarını görebilirler.

  • Dershanemizin eğitim ortamı, öğrencinin motivasyonunu arttırabilmek amacıyla, uzun süreli çalışmaya uygun ve sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

  • Kitle dershaneciliğine eğitimin kalitesi bakımından karşı olan kurumumuzda, öğrenci başarısının ve motivasyonunun üst düzeyde tutulması amacıyla bir öğretim yılı için toplam öğrenci sayısı 150 kişi ile sınırlandırılmış ve herhangi bir öğretim yılında bu sayının üstünde öğrenci kabul edilmemiştir.

11.sınıf gruplarımız dershane ders programı
İLETİŞİM (2).png

Mesajınız bize ulaştı. Konu hakkında bilgilendirilmek amacıyla aranılacaksınız.